IČ: 06175708

Ty správné bylinky pro vás.

0 items0.00

Žádné produkty v košíku.

JAK NAKUPOVAT

Na stránkách www.pomoczprirody.cz najdete byliny, bylinné směsi, drobné dárkové předměty a pomoci z přírody.

K výrobě bylinných směsí využívám osvědčeného dodavatele - firmu Valdemar Grešík - Natura s.r.o.

Ačkoliv se snažím co nejméně výrobou zatěžovat přírodu, u některých výrobků je nutností je uchovat v jiném, než papírovém obalu. Proto vás prosím o pochopení a pokud možno o opětovné využití těchto obalů.

Bylinné směsi nevyrábím ve velkém objemu. Proto se může stát, že budu muset vámi objednané zboží nejprve vyrobit. Do týdne nejpozději však vaši objednávku expeduji. A bude zaručeně čerstvá :-).

Čaje, které si u mě vyberete, umím pojmenovat podle vašeho přání. Chcete udělat radost kamarádce Kvítkovým čajem, ale hodilo by se vám, kdyby se čaj jmenoval jako vaše kamarádka? Nebo její oblíbená postava ze seriálu, či tak jak ji oslovujete jen vy? Zařídím. Stačí, když mi napíšete poznámku na konci vaší objednávky. Já vás kontaktuji a doladíme detaily. Nebo mi napište přes kontaktní formulář.

Trápí vás zdravotní komplikace? Nevíte, jaké byliny nesmíte v těhotenství? I od toho tady jsem. Stačí mi napsat. Ačkoliv mi doba internetová bere možnost se s vámi setkat osobně, poradit umím i na dálku. Nejprve se vás zeptám na základní otázky. Jaké léky berete, zda svoje obtíže řešíte s lékařem, kolik vám je, apod. Poté se pokusíme společně najít řešení.

Může se stát, že po zjištění všech potřebných informací, vám nebudu schopna nebo ochotna nabídnout bylinnou směs. Není to proto, že bych vám nechtěla pomoci. Ale nikdy vám nedoporučím nic, co by podle mě bylo proti vůli lékařů. Stejně tak vám neprodám bylinnou směs jen proto, abych něco prodala. Vždy vám poradím podle mého nejlepšího vědomí a svědomí a mým cílem není udělat obchod.

E-shopu a firmě se věnuji ve svém volném čase, mimo zaměstnání. Pokud se tedy stane, že vám moje odpověď nedorazí ihned, nebojte se. Co nejdříve to půjde, ozvu se vám.

Byliny, které do směsí používám, se snažím vybírat tak, aby to byly byliny místní. Protože ctím heslo: Vše co potřebuješ, roste kolem tebe. Výjimku tvoří směsi, které míchám na vaše přání.


S bylinkami pracujeme v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1924/2006 ze dne 20.12.2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin. Stejně tak nikdy nedoporučujeme užívání bylin proti vůli lékaře nebo proti léčbě, kterou nařídil.

K bylinkám přidáváme zajímavosti a poznatky ze starých herbářů, zápisníků a proto nelze tyto považovat za návod k léčbě, nebo k jejich užívání.

Fytoterapie není řešením každého zdravotního problému. Články a rozhovory nejsou obecným návodem k řešení a je nutné ke každému případu přistupovat individuálně, s rozvahou a nejlépe vše konzultovat s odborníkem. Články a rozhovory nenahrazují odborné ošetření a autorka nenese odpovědnost za vaši volbu.