JAK TO U NÁS CHODÍ

 

Na stránkách www.pomoczprirody.cz a v našem obchodě najdete byliny, bylinné směsi, ovocné sirupy, raw oleje, přírodní produkty.

Všechny produkty jsou vyrobené v Česku, ručně, s důrazem na kvalitu surovin i zpracování.


Bylinné směsi nevyrábím ve velkém objemu.

Proto se může stát, že budu muset vámi objednané zboží nejprve vyrobit. Do týdne nejpozději však vaši objednávku expeduji.

To je pro vás záruka, že bude zaručeně čerstvá.


Byliny, které do směsí používám, se snažím vybírat tak,

aby to byly byliny místní.

Protože ctím heslo: Vše co potřebuješ, roste kolem tebe.

Výjimku tvoří směsi, které míchám na vaše přání.


Ačkoliv se snažím co nejméně výrobou zatěžovat přírodu, u některých výrobků je nutností je uchovat v jiném, než papírovém obalu.

Proto vás prosím o pochopení a pokud možno o opětovné využití těchto obalů.


Nejste si jistí, jaká směs nebo bylina je pro vás vhodná, jak ji užívat, nebo s čím kombinovat?

Společně zkusíme najít řešení.

Napište nám : 

❀ POTŘEBUJI PORADIT ❀


Čaje, které si u mě vyberete, umím pojmenovat podle vašeho přání. Chcete udělat radost kamarádce Kvítkovým čajem, ale hodilo by se vám, kdyby se čaj jmenoval jako vaše kamarádka? Nebo její oblíbená postava ze seriálu, či tak jak ji oslovujete jen vy? Zařídím. Stačí, když mi napíšete poznámku na konci vaší objednávky. Já vás kontaktuji a doladíme detaily. Nebo mi napište přes

kontaktní formulář❀


Může se stát, že po zjištění všech potřebných informací, vám nebudu schopna nebo ochotna nabídnout bylinnou směs. Není to proto, že bych vám nechtěla pomoci. Ale nikdy vám nedoporučím nic, co by podle mě bylo proti vůli lékařů. Stejně tak vám neprodám bylinnou směs jen proto, abych něco prodala. Vždy vám poradím podle mého nejlepšího vědomí a svědomí a mým cílem není udělat obchod.


Přijďte nám tedy někdy říci, jak se vám daří, jestli vám čaje z přírody chutnaly a třeba i pomohly, nebo co bychom mohly změnit, zlepšit či zachovat.

Mějte klidné dny.

Zdeňka


S bylinkami pracujeme v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1924/2006 ze dne 20.12.2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin. Stejně tak nikdy nedoporučujeme užívání bylin proti vůli lékaře nebo proti léčbě, kterou nařídil.

K bylinkám přidáváme zajímavosti a poznatky ze starých herbářů, zápisníků a proto nelze tyto považovat za návod k léčbě, nebo k jejich užívání.

Fytoterapie není řešením každého zdravotního problému. Články a rozhovory nejsou obecným návodem k řešení a je nutné ke každému případu přistupovat individuálně, s rozvahou a nejlépe vše konzultovat s odborníkem. Články a rozhovory nenahrazují odborné ošetření a autorka nenese odpovědnost za vaši volbu.


 

Shopping Cart