Přeskočit na obsah

Kojení ženám sluší a prospívá jim i dětem

Problémy s kojením. Podpora kojení.

Co ale dělat, když kojení nejde úplně tak, jak byste si přála?

Vyhledejte laktační poradkyni ve vašem okolí

Nezoufejte a věřte, že to není vaše vina.

Sáhněte pro pomoc do přírody

Laktační poradkyně v Mostě, kterým věříme

S organizací MAMILA o.z. nemáme navázanou žádnou spolupráci, ani nejsme povinné jejich služby doporučovat. Jedná se pouze o naše osobní zkušenosti a zkušenosti našich zákaznic, na základě kterých si dovolujeme doporučit právě tyto dvě laktační poradkyně.

Oceňujeme, že obě laktační poradkyně jsou ženy, které pracují citlivě a od srdce. Vnímají ženy jako celek a snaží se udělat všechno pro to, aby mohla žena kojit co nejdéle, nebo tak dlouho jak bude chtít.

Zároveň je nám velmi blízký vztah obou poradkyň k bylinám.

V neposlední řadě obě ženy respektujeme pro jejich empatii, ochotu a vzdělání v oboru laktačního poradenství.

Certifikovaná laktační poradkyně MAMILA o. z.

Jsem maminka tří holčiček, která se o kojení začala zajímat až s prvně narozenými dětmi – dvojčátky a s peripetiemi, které ji při kojení potkávaly. Dvojčátka se nakonec kojila dlouhodobě, do 3 let a 7 měsíců, kdy se odstavila kvůli dalšímu těhotenství. ...

Po narození prvních dcer a poté, co jsem prozřela ohledně různých „doporučení“, mě kojení a pomoc ostatním s kojením dostalo až na kurz pro laktační poradkyně, neustále se v této oblasti vzdělávám.

Cítím jako poslání pomáhat jiným maminkám stejně tak šířit osvětu ohledně kojení.

Certifikovaná laktační poradkyně MAMILA o. z.

O kojení jsem se začala zajímat až s prvním porodem. Do té doby jsem si myslela, že kojení je automatická činnost, která se samovolně spustí po porodu a bolest bradavek nebo nalitých prsou je něco, co musí každá matka vydržet. ...

Osud mi do cesty přihrál Petru Topinkovou, laktační poradkyni a dnes i mojí kamarádku, se kterou jsem řešila potíže, které trápily ženy v mé rodině a okolí.

A protože jsem zjistila, že kojení je věc, která mě opravdu zajímá, rozhodla jsem se absolvovat kurz laktační poradkyně v o. z. MAMILA.

Z jakých produktů u nás můžete například vybírat?

O tom, proč nemůžeme u některých produktů uvést všechny jeho vlastnosti, se dočtete tady na stránce, úplně dole.

Co o našich produktech na kojení řekly zákaznice?