Individuální konzultace po předchozím objednání
0 itemsFree

Žádné produkty v košíku.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Relaxace, zklidnění, uvolnění a odpočinek

Masáž doplněná o aromaterapii a odpočinek u čaje vám pomůže odbourat napětí, uklidnit mysl a užit si chvíle, které budete mít jen sami pro sebe.

Na masáž si vyhraďte hodinu a půl a s sebou si přineste:

oblíbené domácí ťapky, papučky, pantofle nebo bačkůrky

a nezbytné doplňky: potvrzeni o očkováni nebo o provedeném testu nebo o prodělání nemoci COVID 19

EDDE5871-651B-4DEB-B9A7-4AE3EC741B63

Načítám...

B5C70713-28F3-49DE-A67A-698DCD9F0D23

O masáži lávovými kameny jsme našly nejlepší a nejvýstižnější informace na portálu rehabilitace.info:

Masáž horkými lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou regeneraci a relaxaci organismu. O blahodárných účincích kamenů věděli už před 5000 lety staří Číňané a Mayové. Masáže pomocí teplých kamenů, či přikládání vzácných kamenů na tělo, bylo oblíbené i u starých Inků, Indiánů, v Mezopotámii a Indii. Tato masáž má také dlouholetou tradici na Havajských ostrovech (zde je ale spíše známá Lodi Lomi masáž).

Masáž lávovými kameny a vliv na zdraví

Lávové kameny mají mimořádně silné energetické vibrace, které spolu s teplem dokáží odstranit bloky důležitých bodů na meridiánech (energetických drahách) a rozproudí energii v těle. Mají schopnost absorbovat, udržovat a postupně uvolňovat teplo. Přenášejí a předávají tepelnou energii, která pozitivně působí nejen na pokožku, podkoží a svalová vlákna, ale způsobuje i výrazné prokrvení cév, zlepšuje cirkulaci a okysličení krve, zrychluje metabolismus tkání a detoxikaci těla. Pozitivně ovlivňuje i lymfatický systém, relaxaci svalstva spojenou s ústupem bolesti. Masáž se využívá na zlepšení tonizaci svalstva i na působení proti celulitidě. Tato masáž působí antistresově, využívá se i v oblasti psychiky, protože odebírá negativní energii.

Síla přímo ze sopky

Síla lávových kamenů vznikala už v lůně sopky, odkud byla horká hmota vyvržena a na povrchu následně ochlazena, čímž se v kameni uzavřely léčivé energetické vibrace. Lávové kameny, čediče vulkanického původu, používané na masáž jsou hladké a mají různé velikosti. Nahřívají se ve speciální nádobě, některé se pouze přikládají na určité body na těle, ostatními se masíruje celé tělo. Masér obvykle začíná tuto masáž aplikováním oleje na pokožku, který umožňuje hladké klouzání kamenů po svalech.