Dárek pro nově příchozí

A jste tu, vítejte! 

 

Jmenuji se Zdeňka a pracuji jako farmaceutický asistent. Bylinkám se věnuji ve svém volném čase. O tom, jaké bylinky pěstuji se dočtete ve článcích na blogu. Stejně tak tam najdete i informace o tom, jaké bylinky jsou pro který měsíc vhodné ke sběru, jak je můžete zpracovat a na co je použít.

Snažím se ke každému přistupovat individuálně. Díky své praxi v nemocnici a v lékárně dbám především na to, aby bylinky nešly proti lékům a léčbě, které máte od svého lékaře, ale aby se staly podporou v jejich působení. Protože ačkoliv bylinkám věřím a mám mnohokrát ověřenou jejich neuvěřitelnou sílu vím, že když se říká: "Bylinkami nic nezkazíš.", není to pravda.

Pokud tedy je něco, s čím byste potřebovali poradit, jsem tady pro vás. Můj e-shop obsahuje jen zlomek toho, s čím pracuji a tak pokud v něm nenajdete to, co hledáte, napište mi. Když začnete milým slovem, nemožné plním ihned a zázraky do tří dnů. Nebo pěti. Můj dodavatel bylinek je trochu pomalejší než já.

Ještě jednou vám děkuji, že jste si sem našli cestu.


gift-2918985_1920A protože jste se dobrovolně přihlásili k odběru mých článků a poznatků, dostanete na uvítanou odměnu

Tohle je kalendář, ve kterém najdete seznam základních bylinek (podle mě) i s prostorem pro vaše poznámky. Když společně dojdeme až na konec roku, v každém článku určitě najdete tipy na co se jednotlivé bylinky používají, tak si to můžete do svého kalendáře rovnou doplnit.

Klikněte sem → SBĚR BYLINEK KALENDÁŘ ←

 

Jeden dárek je málo? Tak dobře. Tady máte druhý. Recept na čaj, který si můžete sami doma namíchat. V létě se dá pít studený, v zimě vás prohřeje. Suroviny na jeho výrobu najdete hned za rohem (tím virtuálním - tady) a zapojit do jeho výroby a míchání můžete i děti.

Klikněte sem → BYLINKOVÝ ČAJ NA KAŽDÝ DEN


Děkuju, že jste dočetli až dokonce. Články se snažím dělat co nejkratší, abyste mohli více času trávit hledáním, zpracováním a využíváním bylinek, než čtením o nich. A nebojte se, novinky a články vám nebudou zahlcovat e-mailovou schránku, protože vám pošlu maximálně dva do měsíce.

 

Hezký, bylinkami provoněný den vám přeje vaše Pomoc z přírody.

banner