Přeskočit na obsah

SRDCEM BYLINKOVÉHO KRÁLOVSTVÍ JE ZDEŇKA.

Zdravotní sestra, farmaceutický asistent, absolvent studia fytoterapie a přírodní medicíny.

44

Pomoc z přírody od roku 2017

Pomoc z přírody původně vznikla v pokoji, u nás doma, na konci roku 2017. Bylinám se věnuji už mnoho let a i když přišel nápad na podnikání, pořád jsem to brala jako volnočasovou aktivitu.

I po těch letech jsme na to pořád dvě. Já a moje dcera. Vlastně dvě a půl, protože vnučka už zvládá rozeznat spoustu bylin a nejvíc jí zajímá vážení bylin.

Sklad se mi od roku 2017 taky trochu zvětšil, ale můj záměr zůstává stejný: Chci pomáhat lidem.

Nechceme se vzdálit od tradic.

Ušly jsme už obrovský kus cesty - tedy v porovnání se začátkem. Přesto se každý den učíme nové a nové věci, snažíme se držet krok s dobou a hlavně nezapomínat, že jsem pořád babka kořenářka se spoustou herbářů a voňavých bylin.

„Nechceme se vzdálit od tradic, prastarých receptů, rad našich (pra)babiček a bylinářek. Pořád chci mít to malé voňavé místo plné bylin kam za mnou můžete přijít, povídat si a trochu zapomenout na každodenní shon.”

Osobní setkání mám nejraději.

Těší mě, když za mnou lidé přijdou, baví se se mnou o svých trápeních. Co už mě těší méně, je míra stresu a obtíží, které moje zákazníky trápí. Napříč všemi obory. Konzultace mám nejraději osobní. Už jsem se ale naučila i ty on-line.


A proč Pomoc z přírody?

Protože sáhnout si pro pomoc do přírody, je pro lidi to nejpřirozenější, co může být.


Zastavit se za námi v prodejně můžete i jen tak. Podívat se, popovídat si.

Bez vás by totiž hledání pomoci z přírody nemělo smysl.


Zdeňka a Markéta

Doporučení od zákazníků:

Potěšilo mě, že byla konzultace taková lidská. Pani bylinářka se mnou mluvila tak, že jsem jí rozuměla a byla moc ochotná. Byla jsem překvapená, když jsem dostala doporučení na produkt, který nebyl vůbec z její výroby. Myslela jsem si, že budu muset nakoupit jenom u ní. Jsou to 3 měsíce a já můžu říct, že doporučení zabralo.

71